PIERWSZE VIDEO / KWADRANT PRZEPŁYWU PIENIĘDZY
playlista https://www.youtube.com/watch?v=wCwEl7gQu3I&list=PL8B9DEADF8BE2DF56&index=4

POLECAM GRE CASH FLOW DLA DOROSŁYCH W SZCZEGÓLNOŚCI
ta gra odzwierciedla nasze codzienne życie i szanse biznesowe, które nas omijają każdego miesiaca, roku...

Gra świetnie pokazuje moment w życiu gdy pojawia się dziecko, gdy mamy nieprzewidziane wydatki itd. W grze jest kilka zawodów. Losujesz jakiś zawód np. PILOT lub Mechanik i z pensji jaką zarabiasz musisz tak kombinować, aby było na życie i może nawet na inwestycje ... Jeśli nigdy nie zdecydujesz się na ryzyko, to istnieje duże prawdopodobieństwo tego, że przegrasz życie...

"Zawsze będziesz mieć syndrom biedaka".

Świetna Gra Dla Dzieci jak również dla Dorosłych POLECAM !!!

OPINIE I KRYTYKA INNYCH.TO COŚ DLA TYCH CO SIĘ BOJĄ
a co powie rodzina,znajomi jesli mie się nie uda.Będą mówić a nie mówiłem/am...

A Więc Wracasz Ponownie Na Tę Stronę Aby Upewnić Się Co Wydarzy Się Po Upływie Czasu...Czas Odgrywa Ważną Rolę W Naszym Życiu.

Dear Friend,

Zastanawiałem się co tutaj wstawić. Czy przekierować do kolejnej strony na temat powiedzmy 1%-3% dziennie na reklamie internetowej czy odpuścić i może lepiej dać wartość w postaci mądrych książek, aby najpier przestawić twoje myślenie z niemożliwego na możliwe... Jeśli nie chcesz marnować swojego czasu na rzeczy których nie lubisz robić, lub pracy której nienawidzisz, to może czas na zmiane systemu...CZAS NA UPGRADE SYSTEMU

 

MOJE GRATULACJE! ponieważ w szkole tego nie uczą, nie nauczą Ciebie przedsiębiorczości. Jak inwestować pieniądze, gdzie inwestować, w co inwestować i jak oszczędzać pieniądze...Szkoła podstawowa to SYSTEM i czy chcesz w to uwierzyć czy nie ,tak już jest. Ten stary system, który kiedyś ktoś wymyśli jest na tyle mocny, że słowo INETRENT, ZARABIANIE PRZEZ INTERNET jest kojarzone źle i nie do przyjęcia. Pierwsza myśl, która większości osób przychodzi do głowy to PIRAMIDA ... Proszę cię, nie będę się tutaj rozpisywał i dawał Tobie wykładów ponieważ ta strona ma inny cel. Krótko tylko jeszcze dodam ,że dzieję sią tak ponieważ ludzie nie mają edukacji na ten temat i mylą pojęcia MARKETING SIECIOWY Z PIRAMIDĄ...Nie ważne, na ten temat innym razem.

 

Stary system jest powielany przez naszych dziadków, rodziców i znajomych z którymi spędzamy czas...Ten system, to system poleceń. Jedna osoba poleca pracę drugiej osobie i tym samym skazuje tą osobę na dożywocie !

Na kolejne 20-40 lat zostaje skazany przez swojego znajomego, przyjaciela na parcę minimum 5 dni w tyg. średnio po 9-10 godz. ponieważ dojazd, powrót plus nadgodziny dają takie statystyki.

Są również agencje pracy którym się płaci za pozyskanie nowych "roboli"... Dopóki, doputy robisz to co lubisz nie ma w tym systemie poleceń nic złego. Ktoś lubi spawać, ktoś lubi gotować, ktoś lubi uprawiać ziemie itd.itp. Niestety często nie mamy wyboru w jaki sposób chcemy zarabiać pieniądze na godne życie w tym pokręconym świecie...

Czy ty wciąż dzaiałasz w tym systemie...? Jeśli tak, to może czas na zmiane systemu...? Czas na tzw. UPGRADE !

 

W starym systemie nie masz czasu na zarabianie pieniędzy 
ponieważ większość czasu spędzasz w pracy i na dojazd do niej...

 

DOSŁOWNIE !

 

Poznasz świat internetu "na czym można dzisiaj
zarabiać dodatkowe pieniądze, które z czasem
pozwolą Tobie na to aby zostawić rzeczy których
nie lubisz robić (np. aktualna wykonywana praca,
pobyt na obczyźnie) cokolwiek to jest...

 

Dzięki możliwością jakie mamy dostępne w internecie
możesz mieć więcej czasu dla siebie i Twojej rodziny !

 

Zastanawiałeś/aś się kiedyś nad tym dlaczego bogaci ludzie się bogacą ,a biedni mają gorzej lub stoją w miejscu ..? Dlaczego nie czytasz książek ( jeśli nie czytasz) o inwestycjach, innowacjach, o tym w co inwestują najbogatsi ludzie na świecie ...? Dlaczego się nie edukujesz? Powiem ci coś. Jeśli ty tego nie robisz to TWOJE dzieci też tego nie zrobią i będą żyć na tym samym poziomie co TY. (Wróć do tego co napisałem o starym systemie, chcesz dalej przekazywać tą wiedzę..?) Chcesz aby Twoje dzieci miały lepsze życie niż ty. Martwisz się o ich przyszłość, chcesz zabezpieczyć im przyszłość..?

Jeśli twoja odpowiedź brzmi tak, to po pierwsze zacznij podsyłać swoim dzieciom informacje na temat innowacji, technologi, na temat przedsiębiorczości itd.itp. Zacznij edukować swoje dziecko od małego.Temat rozwoju osobistego też polecam przerobić.

Powyżej umieściłem ciekawe nagrania VIDEO. Zapraszam na początek do wstępnej lektury. Zapoznaj się z materiałami i zacznij śledzić, obserwować ludzi którzy inwestują w innowacje i technologie. Ludzi którzy mówią jak jest tylko problem w tym, że informacje bogatych ludzi docierają do małej grupy osób ponieważ stary system wciąż jest on na tyle mocny, że przytłacza całą prawdę ...

Jedno jest pewne! Przez stary system nigdy nie dojdzie do tego, że cała populacja planety ziemia będzie zarabiać przez internet... Nie ma szans ! To jest twój wybór ;)

JEŚLI ZACZNIESZ MNIE OBSERWOAĆ:

  • odkryjesz świat inetrentu, jak i na czym można dzisiaj zarabiać pieniądze online
  • jak stworzyć własne internetowe imperium, które będzie pracować dla Ciebie 24/7
  • jak mieć więcej czasu dla siebie i swojej rodziny
  • lepsza jakość życia. ( jak to zrobić w oparciu i możliwości jakie daje nam internet)
  • możesz brać udział w moich darmowych webinarach
  • na facebook kliknij obserwuj lub zapisz się kiedyś na moją liste mejlingową (wtedy zobacze zainteresowanie u Ciebie tym tematem i dodam do listy na facebook)

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.