Poznaj Świat Internetu "Od Środka"
jak zarabiać pieniądze na godne życie inaczej niż 95% społeczeństwa...
odkryj podczas tego darmowego szkolenia jak zarabiać 1,000$ Miesięcznie na krypto!

Robert Kiyosaki video 2/3
dalsza część w ostatnim VIDEO (nr#3) ;)

GRATULACJE ! główny materiał video odblokuje się po 3min.
Obejrzyj najpierw video #2 Roberta.

EPIZODY

VIDEO #1 Opublikowane
Poznaj Świat Kryptowalut.Kto Inwestuje Pieniądze W Infrastrukturę itd.itp.

VIDEO #1/2  
Jakie Kryptowaluty Oparte O Projekt Odniosły Sukces.Odkryj Potencjał

VIDEO #3
Którą Kryptowalutę Ja Wybrałem Opartą O Projekt Na Skale Światową !

Kryptowaluty Oparte O Projekt...

VIDEO #2

Nie każda kryptowaluta jest godna uwagi... Często kryptowaluty są tworzone przez programistów,których jedynym celem jest zebranie pieniędzy z rynku. To dlatego dzisiaj jest ich tak dużo. Powstają jak grzyby po deszczu.Problem w tym ,że za taką kryptowalutą nie stoi żaden projekt,nie ma odpowiedzialnych ludzi i nic pożytecznego taka kryptowaluta nie wnosi do naszego świata. Nic z nią nie mżna zrobić,nie posiada własnego blockchain itp. Musisz uważać,bądź ostrożny przy dokonywaniu wyboru ...

Linki do stron:

Coinmarketcap.com (nexus,eth,dash,zcash,golem,sc) skróty kryptowalut które możesz wpisać na tej stronie.
Polski Akcelerator Technologii Blockchain
 

Smart Kontrakty (mogą być zastosowane niemalże wszędzie...) kwestia technologii
Zastosowanie Technologii Blockchain W Bankach

Centrum Technologii Blockchain 
Co Powinniśmy Wiedzieć O Blockchain 
Estonia Wykorzystuje Blockchain W Administracji
Cyber Atak Estonia
Bank Rosji Przymierza Się Do Własnej Cyfrowej Waluty | Drugi artykuł
Bit Evil nazywa EraCoin „pierwszą polską kryptowalutą” („polskim bitcoinem”)

Twórca ethereum spotkał się z Prezydentem Rosji (Putinem) plus wiele innych ciekawych artykułów,dowodów na to ,że technologia blockchain rozwija się bardzo szybko znajdziesz w internecie...

Świat kryptowalut i technologii blockchain rozwija się w błyskawicznym tempie. Jeśli chcesz być na czasie,to się tym zainteresuj już teraz. Kryptowaluty to jeden temat,natomiast banki,rządy,instytucje to drugi temat. Oni bardziej są zainteresowani technologią blockchain. Jak ją wykorzystać. Przykład estoni powyżej i DUBAJU tutaj. Dubai do 2020 roku chce wprowadzić dokumentacje w technologii blockchain.Dzięki temu zaoszczędzą miliony godz. i sporo pieniędzy.

Są też tworzone kryptowaluty które mają wbudowany mechanizm inflacji .

Na poprzedniej stronie wspomniałem o tym ,że w tym video pokażę przykład kryptowaluty która ma wbudowany mechanizm inflacji.

Przykład ETHEREUM: FAQ na dole strony jest FAQ (fragment tekstu poniżej pochodzi z strony FAQ https://www.ethereum.org/ether) upewnij się czy nic się nie zmieniło.

Zgodnie z warunkami uzgodnionymi przez wszystkie strony w przedsprzedaży 2014, wydawanie eteru ogranicza się do 18 milionów eterów rocznie (liczba ta wynosi 25% początkowej dostawy). Oznacza to, że przy ustalaniu bezwzględnej emisji relatywna stopa inflacji jest co roku zmniejszana.

Tutaj należy zadać sobie pytanie ,czy inflacja to coś złego ..?

Jeśli chodzi o inflacje w pieniądzu papierowym ,to niestety rządy przeginają często z tym dodrukiem. Drukują więcej nowych pieniędzy niż jest potrzebne. W rezultacie my podatnicy spłacamy zadłużenia... Należy zagłębić się w temat ekonomi,mikroekonomi itp. Nie jestem ekonomistą,to tak w wielkim skrócie. Zachęcam do poczytania na ten temat na własną rękę.

Jeśli chodzi o wbudowaną inflację w kryptowalucie,to jak zauważysz jest tutaj zastosowany inny mechanizm. Nie ma z góry dostępnych 1 000 miliardów danej kryptowaluty mimo tego ,że żyjemy w czasach gdzie już nasza populacja jest rozwinięta i 1000 mld danej waluty na CAŁY ŚWIAT wydawałoby się, że nie jest to wcale tak dużo patrząc na przykład złotówki (ile mamy złotówek w obiegu). Przykład eteru pokazuje ,że z góry wydawanie eteru jest ograniczone do 18 milionów eterów rocznie.

Z wszystkich dostępnych kryptowalut przetrwa około 100, a w czołówce znajdą się te,których projekt jest na skale światąwą ,innowacyjny...Najprościej mówiąc ,najczęściej wygrywają kryptowaluty oparte o różne projekty. Kryptowaluty z przyszłąścią,innowacyjnością,własnym blockchain,smart kontraktami i dobrymi deweloperami...

obejrzyj video na temat projektów blockchain i gdzie w tym wszystkim jest POLSKA

Copyright © 2017. Marcin Okoński. All Rights Reserved.

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.