Jak W Prosty Sposób Zbudować Biznes ONLINE 
W Oparciu O Firmę Internetową,Program Partnerski...

Poznaj Świat Internetu Od Środka

  • 4 dni darmowego szkolenia - Jak zbudować rezydualny przychód przez internet
  • Gotowy System - Silnik zaprojektowany z myślą o każdej osobie...
  • Paliwo - Czyli odpowiedni ruch /reklama na twoją stronę

Dowiedz się jak odróżnić się od konkurencji, jak Zidentyfikować odpowiedniego klienta dla danego produktu lub idei

Dowiedz się jak zbudować biznes online w oparciu o firmy internetowe,programy partnerskie,revshare,MLM 

Na forum,facebook grupie i na ŻYWO  w Live-ach będziesz mógł zadawać pytania na temat marketingu przez internet


Gotowy SILNIK zaprojektowany z myślą o każdej osobie ...Silnik czyli cały system połączony z edukacją dla tych którzy chcą się uczyć prawdziwego  marketingu przez internet. Dla tych co nie mają czasu na naukę przygotowałem szybki start w oparciu o gotowe strony internetowe połączone z narzędziami internetowymi (jakimi ,o tym po drugiej stronie w moim darmowym szkoleniu)

Jeśli zechcesz obejrzeć moje darmowe szkolenie ,chcesz zaczerpnąć wiedzy na temat prawdziwego marketingu przez internet (BEZ DOŚWIADCZENIA) przy okazji otrzymasz możliwość zobaczenia tego prostego,ale jakże skutecznego systemu, który pozwolił mi wygenerować już  ponad 23,000$ tylko w jednej z kilku firm.

Możesz skorzystać za darmo z tego silnika, który zaprojektowałem z myślą o każdej osobie ...


O Szkoleniu

W tym darmowym krok po kroku szkoleniu Marcin Okoński pokazuje jak stworzyć niezawodny plan przychodów, który odróżnia Ciebie od konkurencji i rozwijania prawdziwego biznesu w Internecie.

Jak To Działa

Jest to darmowe szkolenie w postaci nagrań Video, w których Marcin Okoński udostępnia  swój monitor komputera.To tak jakbyś oglądał zza jego ramienia dokładnie to co udostępnia w filmie VIDEO.

Podczas tego szkolenia Marcin pokazuje od podstaw jak tworzy strone internetową na twoich oczach pod wybrany przez niego produkt,gdzie kupuje tzw. SoloAds (reklame) Jaki produkt wybiera,jak strategicznie ustawia swoją kampanie reklamową aby odróżnić się od konkurencji.A to wszystko w zaledwie 4dni.

a.) Na koniec szkolenia Marcin udostępni informacje na temat firm i produktów,które promuje w 2016r.

b.) Na koniec szkolenia Marcin udostępni informacje na temat firm,w których działa i zarabia na reklamie internetowej od 1% do 3% dziennie.Jedna z firm to nowoczesna platforma społecznościowa dzieląca się zyskami z reklam.


Gotowe szablony stron internetowych przygotowane strategicznie pod wybrane przeze mnie firmy,programy partnerskie... Napisałem strategicznie ponieważ strona i reklama to nie wszystko! 90% to strategia (o tym więcej w szkoleniu z którego możesz dzisiaj skorzystać za darmo)

Wracając do stron.Wystarczy dosłownie 1 min. aby wypełnić krótki formularz i otrzymać gotowe do promocji 10-20 różnych stron. 

Nie wiem czy potrafisz sobie to wyobrazić ..? W 1 minute,wystarczy kilka kliknięć myszką i masz gotowe 10-20 różnych stron połączonych z narzędziami internetowymi... Te strony są również połączone z lejkiem sprzedażowym czyli silnikiem, który zaprojektowałem z myślą o każdej jednej osobie


KTO SKORZYSTA Z TEGO SZKOLENIA?

  • Ci, którzy szukają niezawodnego dochodu
  • Ci, którzy chcą żyć na ich warunkach
  • Ci, którzy chcą rzucić swój dzień pracy
  • Osoby chcącące pracować mądrzej, a nie ciężej
  • Ci, którzy chcą spędzać więcej czasu na robienie tego, co kochają


Kilka słów o mnie i na temat mojej przygody z internetem,kiedy to wszystko się zaczęło...

Cześć ! ;) 

Nazywam się Marcin Okoński i pochodzę z takiej małej  miejscowości jak Unisław.Moją  przygodę w internecie zacząłem w 2009r.Wcześniej pracowałem na  etacie jak to "normalnie" w życiu bywa.Tułałem się trochę po świecie szukając dobrych zarobków...
 
Pracowałem w samym centrum Rzymu w 2005-2006r to była moja pierwsza praca:)
Fajne miasto ,było super ale...
No właśnie ,po roku wyjechałem do Anglii bo tam były lepsze zarobki.
W Anglii spędziłem prawie 6 Lat dokładnie w COVENTRY i na początku nawet mi się podobało,nowa praca,znajomi,inne miasto,było całkiem fajnie mimo tych ciągłych nadgodzin...
 
OD SAMEGO POCZĄTKU SPORO PRACOWAŁEM...PRZYZNAJE SIĘ,ŻE GONIŁEM ZA PIENIĄDZEM
 
W ogóle nie pomyślałem że można zarabiać na internecie!Oczywiście coś tam mi się obiło o uszy ,ale jak większość ludzi pomyślałem taaaa....Pewnie jakieś nielegalne piramidy,albo trzeba będzie coś sprzedawać innym,itd.itp.
 
Prowadziłem spokojny tryb życia,praca dom i trochę sportu...
Ta ,dokłanie...:) dobrze czytasz.Spokojny tryb życia hehe...
 
Wyobraź sobie,że nawet udawało się znaleźć trochę czasu na sport mimo tych ciągłych nadgodzin które robiłem...Często pracowałem po 10-12 godzin. Bywało tak, że nawet znajdowałem też czas na siłownie i grę w piłkę nożną bo to uwielbiam :) 
 
Fakt jest taki,że tak naprawdę pieniądze które zarabiałem jakoś się rozchodziły i czasu na prywatne życie nie było jakoś za dużo.
 
W 2009r.przeczytałem pierwszy artykuł na jakiejś stronie internetowej www...
Pózniej za parę dni znowu trafiłem na coś przypadkowo i od tamtego momentu zacząłem więcej szukać interesować się zarabianiem pieniędzy online, aż  pewnego dnia postanowiłem sobie coś w życiu!Skoro inni mogą to ja też !
 
Już i tak miałem dość tej pracy na emigracji,czasami się zastanawiałem sam nad sobą ...Czy ja będe pracował tak całe życie..?Już i tak sporo czasu straciłem...:( Więc póki jestem młody warto się za coś wziąć teraz ,a nie za 20 Lat! Najlepiej otworzyć swój własny biznes tylko jaki...?
 
I tak Bóg chciał że kolega z którym mieszkałem pewnego pieknęgo dnia powiedział mi że jego znajomy przyjdzie dzisiaj do nas do domu i będzie robił prezentacje firmy MLM ,która daje super możliwości zarobkowe.Krótko mówiąc zaproponował mi biznes MLM (multi level marketing) i wszystko zaczęło się tak naprawdę od tego - od niego! :) Najlepsze jest to, że on sam dopiero zaczynał,nie miał zielonego pojęcia o firmach tego typu...
 
Oczywiście się nie udało ,nasi znajomi byli zapatrzeni w nadgodzinach w pracy, albo w ogóle nie wierzyli w internet....:) Kris odpuścił,a ja poszedłem sam tą krętą długą drogą i tak małymi kroczkami zacząłem się interesować zarabianiem w internecie.Na własnych błedach się uczyłem,poznawałem ten świat.

Historia jak z książki SZOK! :) może kiedyś opiszę swoją drogę...
 
Kupowałem różne produkty,programy "clickbank" CPA Network,próbowałem sił w MLM, i co najlepsze robiłem to świadomie hehe..:) Liczyłem się z tym że moge stracić pieniądze.Aż w końcu poznałem legalne firmy, w których można zarabiać pieniądze online:))) Nie miałem nikogo kto by mnie poprowadził za ręke ,jak zacząć i z jaką firmą najlepiej.  
 
I tak po wielu nieudanych próbach w końcu powoli zacząłem zarabiać pieniądze online :)Największy sukces odniosłem z firmą branży reklamowej.Mimo ciągłych negatywnych opinii, które krążyły w internecie przez tzw. pseudo kibiców, zarobiłem  już tutaj naprawdę spore pieniądze.W Anglii musiałbym jeszcze długo pracować na to,przynajmniej dodatkowe 2 lata :) Mogę powiedzieć sukces ponieważ w pierwszej tego typu firmie zarabiałem tyle,że mogłem pozwolić sobie na konkursy i rozdawać pakiety startowe za darmo.Na dzień dzisiejszy drogi czytelniku mogę Tobie zaproponować jeszcze lepsze firmy, które wypłacają 100% prowizji z 30 dni gwarancji zwrotu twoich pieniędzy jeśli z jakiegoś powodu byś się rozmyślił ;) lub firmę gdzie zarabia się na reklamie,nic nie musisz sprzedwać,nikomu nic rekomendować,nie musisz zapraszać nikogo do współpracy i zarabiasz od 0,5% do 3% dziennie w legalnych firmach! To nie jest GIEŁDA ! Ostatni trend to kryptowaluty (kup za pare centów i sprzedaj za euro)
Jeśli chodzi o branże zarabiania pieniędzy w internecie, to można to robić na wiele sposobów.Czasy się zmieniają,a wraz z nimi również technologia i to nie tylko komputery,ale również branża zarabiania pieniędzy przez internet.Dzisiaj nie jest tak jak kiedyś ...5 czy 10 lat temu...Zapomnij o tym jak było kiedyś,żyjemy w lepszych czasach,mamy inne lepsze rozwiązania jak również innowacyjne firmy, które dają nam niesamowite możliwości zarobkowe nie sprzedając,nie rekomendując żadnych produktów do innych osób.TO NIESAMOWITE JAK TO WSZYSTKO POSZŁO DO PRZODU OD 2009 ROKU!
 
Rok 2017 (UPDATE: teraz już 2017-mieszkam w Polsce już ponad 4 lata)
Mieszkam w Polsce już ponad 4 lata.Gdybym nie podjął prostej decyzji w 2009r o tym,że chcę coś w życiu zmienić,że chcę mieć własny biznes,że nie chce do końca życia pracować dla kogoś,to kto wie co by dzisiaj było.Może wciąż bym pracował w tej samej firmie i dalej się denerwował,stresował co dalej w życiu robić.Jak żyć...
 
Zaliczam się również do tego grona osób z których się śmiano,że i tak mi się nie uda !A jednak:) Jednak się udało! To ja rzuciłem prace na etacie, a nie osoby które śmiały się ze mnie;)
 
Oczywiście nie mam im za złe tego ,ponieważ te osoby nie interesowały się tym i nie wiedzą  na czym to polega:)Tak jak ja kiedyś:)
 
Napiszę jeszcze raz!Technologia idzie do przodu,nie cofamy się! Zarabianie w internecie stało się łatwiejsze!Zawsze będzie mnie tylko zastanawiało jedno.Skoro to takie proste ,dlaczego ludzie nie chcą sobie pomagać wzajemnie...?
 
Po co im ten cały stres o braku pieniędzy?
Dlaczego nie chcą spróbować własnego biznesu (może być online,taniej i łatwiej)
 
I tym ostatnim zdaniem zakończę pisanie na tej stronie...
 
Jeśli chcesz sobie pomóc ,nie wstydź się ,odezwij się do mnie ,zadzwoń,zapytaj...;)
Jeśli droga mejlowa to za mało,otrzymasz również mój nr. TEL: SKYPE: w mejlu.
Życzę Ci abyś robił/a w życiu to co lubisz i ŻYŁ/a tak jak chcesz,a nie tak jak mówi Ci twój szef...
 

Copyright Marcin Okoński- All Right Reserved  Regulamin Strony

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.