Poznaj Świat Internetu "Od Środka"
jak zarabiać pieniądze na godne życie inaczej niż 95% społeczeństwa...
odkryj podczas tego darmowego szkolenia jak zacząć zarabiać na cyfrowych aktywach

Jak W Prosty Sposób Zbudować Własne Aktywa
W Oparciu O Kryptowaluty/waluty cyfrowe...

Poznaj Świat Internetu Od Środka

 • 3 dni darmowego szkolenia - Jak wykorzystać cyfrowe aktywa...(czas)
 • Projekty - Jakie mamy projekty godne uwagi w oparciu o kryptowaluty.Jak na nich można  zarabiać?
 • Biznes XXI wieku - jakie mamy możliwości biznesowe,trading,inwestycje. ROI 100% w rok,a nawet 1000% w kilka lat...

Zapali się w twojej głowie lampka i powstanie mnóstwo pytań dlaczego nikt wcześniej tego nie pokazał publicznie...

Po tym darmowym szkoleniu zrozumiesz,że XXI wiek daje niesamowite możliwości biznesowe.

Na forum,facebook grupie i na ŻYWO  w Live-ach będziesz mógł zadawać pytania na temat świata internetu. Jak zarabiać online...Gotowy SILNIK zaprojektowany z myślą o każdej osobie ...Silnik czyli najnowsza techologia blockchain ,którą już interesują się różne rządy na całym świecie ( w tym POLSKA). Co to za silnik i jak wykorzystać te informacje aby zarobić na tym 100% w rok lub około 1000% 2000% w kilka lat ? Na te pytania znajdziesz odpowiedź w ostatnim nagraniu VIDEO.

Jeśli chcesz zaczerpnąć wiedzy na temat cyfrowych aktywów,to zapraszam po więdzę jak najszybciej ponieważ to jest ten czas. Czas w którym jeszcze mamy dostępną gotówkę i karty kredytowe/debetowe jest policzony. Dni starego systemu są już policzone, to kwestia czasu kiedy z obiegu znikną karty i gotówka. Zaczyna się nowa rewolucja w technologii i albo to wykorzystasz albo nie.

To jest kwestia czasu ponieważ Rosja,Chiny i kilka innych karajów już są po testach nad stworzeniem własnej cyfrowej waluty. Teraz powstaje pod cyfrowe waluty globalny nowy system płatności ,o którym możesz dowiedzieć się jako jedna z nielicznych osób na całym świecie...O Szkoleniu

W tym darmowym krok po kroku szkoleniu Marcin Okoński pokazuje jak stworzyć niezawodny plan przychodów w oparciu o nową technologię

Forma tego szkolenia to VIDEO i obraz z pulpitu jednocześnie. Video jest edytowane z wykorzystaniem Zoom aby łatwo każdy mógł dostrzec najmniejsze wykresy ,które są pokazywane podczas tego szkolenia.

Dzień #1 wprowadzenie do świata kryptowalut. Jak i kiedy się to wszystko zaczęło. W jakim celu ktoś stworzył pierwszą kryptowalutę ,która od WIELKIEGO ZERA w zaledwie 8 lat poszybowała do ponad 2000$ za jedną sztukę.

Dzień #2 temat projektów globalnych jak również tych mniejszych. W dniu drugim Marcin pokazuje kryptowaluty,które są oparte o konkretny projekt który np. nie jest jeszcze skończony ,a cena kryptowaluty opartej o ten projekt to już 40 centów lub ponad 100$. Te projekty są młode. Od 1-3lat i cena danej kryptowaluty w trakcie projektu sięga nawet 100$, a projekt nie jest jeszcze skończony.Odkryj informacje na temat tego jak zarabiać na tych projektach,jak wykorzystać ten czas w którym dopiero ten rynek się rozwija...

Dzień #3 to podsumowanie poprzednich dni plus więcej informacji na temat technologi blockchain i nowego globalnego systemu płatności porównywalnego do visa & mastercard. Projekt na skale światową...! Projekt ,który dał mi już zarobić 10,000 euro a to dopiero początek. Zaczynałem od 500 euro. Możesz wykorzystać informacje które udostępniam w tym darmowym szkoleniu i zacząć generować dodatkowe dochody razem ze mną. Możesz zacząć z mniejszą kwotą np. 100 euro (nie ma problemu).

VIDEO #1 Opublikowane
Poznaj Świat Kryptowalut.Kto Inwestuje Pieniądze W Infrastrukturę itd.itp.

VIDEO #1/2  
Jakie Kryptowaluty Oparte O Projekt Odniosły Sukces.Odkryj Potencjał

VIDEO #3  Nieopublikowane
Którą Kryptowalutę Ja Wybrałem Opartą O Projekt Na Skale Światową !


KTO SKORZYSTA Z TEGO SZKOLENIA?

 • Ci, którzy szukają niezawodnego dochodu
 • Ci, którzy chcą żyć na ich warunkach
 • Ci, którzy chcą rzucić swój dzień pracy
 • Ci, którzy chcą spędzać więcej czasu na robienie tego, co kochają
 • Osoby chcącące pracować mądrzej, a nie ciężej
 • Osoby, które mają problemy finansowe lub kredyt..
 • Korzyści na pewno znajdą osoby,które chcą czegoś więcej w życiu niż ciągłej rutyny i monotoni. Jeśli chcesz poznać nowyh ludzi to ,to jest miejsce dla Cebie...
 • Na pewno te informacje będą przydatne dla inwestorów i osób ,które dysponują małym kapitałem.
Na koniec każdy otrzyma możliwość przyłączenia się do mojej prywatnej szkoły marketera ,którą właśnie tworze. Co znajdziesz w mojej szkole? Na pewno informacje na temat tego jakie mamy możliwości zarabiania pieniędzy na godne życie inaczej niż 95% spoęłzeństwa w XXI wieku. Jak odwrócić te role ,aby to pieniądze pracowały dla nas ,a nie my dla pieniędzy. Takie informacje i wiele więcej znajdziesz w szkole marketera. jak np. stworzyć własną profesjonalną strone internetową w 2-3 godziny z budżetem 200-300 zł rocznie. itd.itp. Więcej na temat szkoły marketera dowiesz się na koniec ostatniego nagrania Video podczas tego darmowego szkolenia.


Kilka słów o mnie i na temat mojej przygody z internetem,kiedy to wszystko się zaczęło...

Cześć ! ;) 

Nazywam się Marcin Okoński i pochodzę z takiej małej  miejscowości jak Unisław.Moją  przygodę w internecie zacząłem w 2009r.Wcześniej pracowałem na  etacie jak to "normalnie" w życiu bywa.Tułałem się trochę po świecie szukając dobrych zarobków...
 
Pracowałem w samym centrum Rzymu w 2005-2006r to była moja pierwsza praca:)
Fajne miasto ,było super ale...
No właśnie ,po roku wyjechałem do Anglii bo tam były lepsze zarobki.
W Anglii spędziłem prawie 6 Lat dokładnie w COVENTRY i na początku nawet mi się podobało,nowa praca,znajomi,inne miasto,było całkiem fajnie mimo tych ciągłych nadgodzin...
 
OD SAMEGO POCZĄTKU SPORO PRACOWAŁEM...PRZYZNAJE SIĘ,ŻE GONIŁEM ZA PIENIĄDZEM
 
W ogóle nie pomyślałem że można zarabiać na internecie!Oczywiście coś tam mi się obiło o uszy ,ale jak większość ludzi pomyślałem taaaa....Pewnie jakieś nielegalne piramidy,albo trzeba będzie coś sprzedawać innym,itd.itp.
 
Prowadziłem spokojny tryb życia,praca dom i trochę sportu...
Ta ,dokłanie...:) dobrze czytasz.Spokojny tryb życia hehe...
 
Wyobraź sobie,że nawet udawało się znaleźć trochę czasu na sport mimo tych ciągłych nadgodzin które robiłem...Często pracowałem po 10-12 godzin. Bywało tak, że nawet znajdowałem też czas na siłownie i grę w piłkę nożną bo to uwielbiam :) 
 
Fakt jest taki,że tak naprawdę pieniądze które zarabiałem jakoś się rozchodziły i czasu na prywatne życie nie było jakoś za dużo.
 
W 2009r.przeczytałem pierwszy artykuł na jakiejś stronie internetowej www...
Pózniej za parę dni znowu trafiłem na coś przypadkowo i od tamtego momentu zacząłem więcej szukać interesować się zarabianiem pieniędzy online, aż  pewnego dnia postanowiłem sobie coś w życiu!Skoro inni mogą to ja też !
 
Już i tak miałem dość tej pracy na emigracji,czasami się zastanawiałem sam nad sobą ...Czy ja będe pracował tak całe życie..?Już i tak sporo czasu straciłem...:( Więc póki jestem młody warto się za coś wziąć teraz ,a nie za 20 Lat! Najlepiej otworzyć swój własny biznes tylko jaki...?
 
I tak Bóg chciał że kolega z którym mieszkałem pewnego pieknęgo dnia powiedział mi że jego znajomy przyjdzie dzisiaj do nas do domu i będzie robił prezentacje firmy MLM ,która daje super możliwości zarobkowe.Krótko mówiąc zaproponował mi biznes MLM (multi level marketing) i wszystko zaczęło się tak naprawdę od tego - od niego! :) Najlepsze jest to, że on sam dopiero zaczynał,nie miał zielonego pojęcia o firmach tego typu...
 
Oczywiście się nie udało ,nasi znajomi byli zapatrzeni w nadgodzinach w pracy, albo w ogóle nie wierzyli w internet....:) Kris odpuścił,a ja poszedłem sam tą krętą długą drogą i tak małymi kroczkami zacząłem się interesować zarabianiem w internecie.Na własnych błedach się uczyłem,poznawałem ten świat.

Historia jak z książki SZOK! :) może kiedyś opiszę swoją drogę...
 
Kupowałem różne produkty,programy "clickbank" CPA Network,próbowałem sił w MLM, i co najlepsze robiłem to świadomie hehe..:) Liczyłem się z tym że moge stracić pieniądze.Aż w końcu poznałem legalne firmy, w których można zarabiać pieniądze online:))) Nie miałem nikogo kto by mnie poprowadził za ręke ,jak zacząć i z jaką firmą najlepiej.  
 
I tak po wielu nieudanych próbach w końcu powoli zacząłem zarabiać pieniądze online :)Największy sukces odniosłem z firmą branży reklamowej.Mimo ciągłych negatywnych opinii, które krążyły w internecie przez tzw. pseudo kibiców, zarobiłem  już tutaj naprawdę spore pieniądze.W Anglii musiałbym jeszcze długo pracować na to,przynajmniej dodatkowe 2 lata :) Mogę powiedzieć sukces ponieważ w pierwszej tego typu firmie zarabiałem tyle,że mogłem pozwolić sobie na konkursy i rozdawać pakiety startowe za darmo.Na dzień dzisiejszy drogi czytelniku mogę Tobie zaproponować jeszcze lepsze firmy, które wypłacają 100% prowizji z 30 dni gwarancji zwrotu twoich pieniędzy jeśli z jakiegoś powodu byś się rozmyślił ;) lub firmę gdzie zarabia się na reklamie,nic nie musisz sprzedwać,nikomu nic rekomendować,nie musisz zapraszać nikogo do współpracy i zarabiasz od 0,5% do 3% dziennie w legalnych firmach! To nie jest GIEŁDA ! Zarabianie na kryptowalucie (dzisiaj to jest bomba!).
Jeśli chodzi o branże zarabiania pieniędzy w internecie, to można to robić na wiele sposobów.Czasy się zmieniają,a wraz z nimi również technologia i to nie tylko komputery,ale również branża zarabiania pieniędzy przez internet.Dzisiaj nie jest tak jak kiedyś ...5 czy 10 lat temu...Zapomnij o tym jak było kiedyś,żyjemy w lepszych czasach,mamy inne lepsze rozwiązania jak również innowacyjne firmy, które dają nam niesamowite możliwości zarobkowe nie sprzedając,nie rekomendując żadnych produktów do innych osób.TO NIESAMOWITE JAK TO WSZYSTKO POSZŁO DO PRZODU OD 2009 ROKU!
 
Rok 2017
Mieszkam w Polsce już ponad 4 lata.Gdybym nie podjął prostej decyzji w 2009r o tym,że chcę coś w życiu zmienić,że chcę mieć własny biznes,że nie chce do końca życia pracować dla kogoś,to kto wie co by dzisiaj było.Może wciąż bym pracował w tej samej firmie i dalej się denerwował,stresował co dalej w życiu robić.Jak żyć...
 
Zaliczam się również do tego grona osób z których się śmiano,że i tak mi się nie uda !A jednak:) Jednak się udało! To ja rzuciłem prace na etacie, a nie osoby które śmiały się ze mnie;)
 
Oczywiście nie mam im za złe tego ,ponieważ te osoby nie interesowały się tym i nie wiedzą  na czym to polega:)Tak jak ja kiedyś:)
 
Napiszę jeszcze raz!Technologia idzie do przodu,nie cofamy się! Zarabianie w internecie stało się łatwiejsze!Zawsze będzie mnie tylko zastanawiało jedno.Skoro to takie proste ,dlaczego ludzie nie chcą sobie pomagać wzajemnie...?
 
Po co im ten cały stres o braku pieniędzy?
Dlaczego nie chcą spróbować własnego biznesu (może być online,taniej i łatwiej)
 
I tym ostatnim zdaniem zakończę pisanie na tej stronie...
 
Jeśli chcesz sobie pomóc ,nie wstydź się ,odezwij się do mnie ,zadzwoń,zapytaj...;)
Jeśli droga mejlowa to za mało,otrzymasz również mój nr. TEL: SKYPE: w mejlu.
Życzę Ci abyś robił/a w życiu to co lubisz i ŻYŁ/a tak jak chcesz,a nie tak jak mówi Ci twój szef...
 


Odbierz #3 Dni Szkolenia I Zacznij Zarabiać Na Cyfrowych Aktywach

Copyright Marcin Okoński- All Right Reserved  Regulamin Strony

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.