jak zarabiać pieniądze na godne życie inaczej niż 95% społeczeństwa? Jak stworzyć własne internetowe imperium...?
1,000$ miesięcznie realne dla każdego !

KTO SPRZEDAJE MOJE INFORMACJE
BEZ MOJEGO ZEZWOLENIA...? 

wyobraź sobie,że moje i twoje informacje są jawnie sprzedawane...Problem w tym , że nikt nam o tym nie mówi i nie dzieli się zyskiem z tej sprzedaży !!!

Wiedza Warta Miliony

Otrzymasz ode mnie wiedzę na temat platformy na której są szkolenia warte miliony dolarów w abonencie za 20$

Wsparcie Całej Grupy

Gotowy system marketingowy.W 3 min. wygenerujesz 20 różnych stron które przygotowaliśmy dla Ciebie..

Poznaj Nowych Ludzi

Poznasz nowych ludzi ,którzy chcą czegoś więcej w życiu niż ciągłej rutyny.Wejdziesz na wyższy poziom mentalny i finansowy.

Dowiedz się jak zbudować biznes online w oparciu o firmy internetowe,programy partnerskie,revshare,MLM 

Jak Zidentyfikować odpowiedniego klienta dla danego produktu lub idei

Na forum,facebook grupie i na ŻYWO  w Live-ach będziesz mógł zadawać pytania na temat marketingu przez internet

Czas Na Zmiany !
zacznij zarabiać na własnym profilu internauty!
nawet do 5,000$/msc na darmowym koncie

 

Wstępne info na temat planu wynagrodzeń:
Darmowe konto:
1. możliwość budowania zespołu (system binarny) zarabiamy nawet na darmowych kontach.Jeśli mój profil jest wart 10$ i w moim słabszym zespole jest 100-1000 osób których również profil jest wart od 1$ do 10$ to zarabiamy 10% z wartości całego słabszego zespołu. Ciekawostką jest to ,że nie zarabiamy jednorazowo tylko z każdym miesiącem ponieważ tak działa BIG DATA. Nasze profile zyskują na wartości każdego miesiąca. W skali roku profil europejczyka może dojść nawet do 600$.

przykład: 100 osób w słabszym zespole x 40$ x10% z słabszego zespołu= 400$ (bez inwestycji !!!) co jeśli po roku w twoim zespole bedzie 10,000 osób i średnia wartość każdego profilu będzie na poziomie 50-100$ ..? Zaczynają się świetne pieniądze.

2. Matching bonus % dokładny procent powiem na grupie facebook (wstepnie 20%)
3. Bezpośrednie zaproszenie (również dokładny procent podam na grupie) czekam na dokładne informacje

Inwestycje:
4. inwestycje ( nie znamy jeszcze pakietów inwestycyjnych/licencji) ale z wstępnych informacji wiem ,że będzie możliwość otrzymania poleconych czyli tzw. Referali przy zakupie danej licencji.. Nie trzeba kupować licencji aby zarabiać z wartości swojego zespołu... Możesz zacząć za darmo i zarabiać z Twojego zespołu.Każdy z nas będzie miał swój profil,każdy będzie inny i innej wartości. Im więcej osób w twoim zespole tym większe twoje wynagrodzenie.

Jest spory potencjał i szykuje się duże BOOOOM. Może to być jeden z największych pre-launch w historii. Firma zarejstrowana w Londynie. Profesjonalnie przygotowuje się do startu. Nie jestem światowej klasy marketerem, ale mam kontakty. Wiem że zostali poinformowani różni liderzy z całego świata. Filmy już przetłumaczone w 11 językach.

 ============
--------------------

Często mówi się, że jeśli nie płacisz za coś, powinieneś wiedzieć, że jesteś produktem.

Innymi słowy, firmy mogą zaoferować bezpłatną usługę w zamian za Twoje dane osobowe. Następnie dane te są używane do sprzedaży reklam kierowanych lub są sprzedawane z zyskiem. Serfujesz po internecie,przeglądasz strony na których są tzw. ciasteczka (cookies) które zbierają informacje na twój temat. Nie ma odwrotu,są firmy (hurtownie danych) które zarabiają na informacjach o internaucie koniec kropka.

Przykład:
zwykłe informacje takie jak kraj zamieszkania,miejsce,kod pocztowy mogą być sprzedawane np. telekomunikacji
Przykład:
podajesz kolor włosów w jakiejś aplikacji,portalu randkowym.Te info może być odsprzedane do salonów fryzjerskich.
Przykład:
podajesz swój wiek,wzrost,wagę itp. w darmowej aplikacji.Te info może być odsprzedane firmie z bazą danych o dietetykach,zdrowy program żywienia,siłownie,fitnes itp...

zdaję sobie sprawe z tego, że możesz mieć proste pytanie po co tym firmą te informacje ja i tak nie kupie żadnej usługi,produktu przez internet. Tutaj się możesz pomylić ponieważ to są wstępne dane,później jest kolejna analiza twoich zachowań w internecie. Jakie strony odwiedzasz,czy płacisz kartą przez internet czy przelewem bankowym. Na jakich forach się udzielasz itd.itp. Z wszystkich informacji jest tworzony profil internauty,który siłą rzeczy każdego miesiąca zyskuje na wartości. Wystarczy aktywnie serfować w internecie. Zachęcam do obejrzenia 5min. prezentacji z Polskim Lektorem.Powyżej kliknij w przycisk i obejrzyj prezentacje.

aby zrozumieć potencjał BIG DATA proponuje zgłębić temat samemu czytając różne artykuły na ten temat. Tutaj jest bardzo ciekawy artykuł http://interaktywnie.com/biznes/artykuly/biznes/jak-big-data-rewolucjonizuje-marketing-254909 na temat Big Data. Jest tam sporo informacji i nawet jeśli czegoś nie będziesz rozumieć, to i tak warto jest przeczytać cały artykuł ponieważ ma to sens...

w 2017 roku analityka Big Data nie zwolni tempa, a wartość rynku to już 130mld dolarów http://interaktywnie.com/biznes/artykuly/biznes/w-2017-roku-analityka-big-data-nie-zwolni-tempa-a-wartosc-rynku-to-juz-130-mld-dolarow-254494 

Takie mamy czasy .Casy cyfryzacji i nie cofniemy tego. Będą powstawały nowocześniejsze firmy. To co działa teraz będzie modyfikowane i dostępne publicznie dla każdego. Konkurencja nie śpi i to akurat jest na naszą korzyść ponieważ możemy na tym skorzystać.To już tylko kwestia czasu żeby powstawało więcej takich firm. Nadeszły lepsze czasy. W szkole tego się nie dowiesz,od rodziców również,ze znajomymi możesz napić się piwa na grilu i to wszystko...

Jeśli chcesz zarabiać pieniądze na godne życie inaczej niż 95% społeczeństawa, to czas dołączyć do ludzi którzy mają wiedze na ten temat. Otaczaj się ludźmi pozytywnymi którzy chcą w życiu czegoś więcej niż ciągłej rutyny..

CIEKAWOSTKA:

średnio profil europejczyka (internauty) rocznie jest wart około 600 dolarów. Za każdym razem gdy coś wydarzy się w naszym życiu i udostępniamy te informacje w internecie to nasz profil zyskuje na wartości.Nowa praca,dom,dziecko,samochód,wycieczka,zaręczyny itd.itp. Wystarczą zwykłe zachowania takie jak np. zakupy online,płatności kartą itp...

Jeśli chciałbyś/aś podzielić się tą informacją ze znajomymi, to firma do której się przyłączysz wynagrodzi Ciebie i Twoich znajomych za to że dzielicie się swoim profilem. Ta sama zasada co na facebooku . Tworzysz sobie darmowe konto ,uzupełniasz dane i VOILA (włala) gotowe.

Więcej O BIG DATA:

dodatkowe filmy na temat big data: https://www.youtube.com/watch?v=m6g7RFSH5Qs&index=1&list=PL9tXLiZm6XEch4w-95VuM09eW2qrt6szT

wybór jest bardzo prosty ===> zarejestruj się za darmo i zacznij zarabiać na własnym profilu internauty.  Każdy z nas ma własny profil.

Własny Biznes, Nowe Źródło Dochodu Bez Rejestrowania Działalności Gospodarczej?

TAK. Przyłączając się tego projektu ,czy inngo (który mogę wskazać) lub do mojej Szkoły Marketera nie musisz rejestrować własnej działaności gospodarczej i wyrzucać pieniędzy na złodziejski ZUS oraz wiele innych urzędów. Więcej szczegółów w szkole marketera...

Dzieli Ciebie dosłownie kilka dni od tego aby zacząć zarabiać razem ze mną,pod moim okiem swoje pierwsze pieniądze online bez doświadczenia.Za kilka dni możesz otrzymać ode mnie dostęp do szkoły marketera bez żadnych dodatkowych opłat i oprócz tego ,że otrzymasz | Szybki Start | czyli gotowy system zaprojektowany z myślą o każdej osobie,system który będzie wykonywać około 90% pracy za Ciebie,otrzymasz również wiedzę na temat zawodu przyszłości jakim jest MARKETING INTERNETOWY.

Do zobaczenia w następnych nagraniach VIDEO;)

Mam DOŚĆ Niewolnictwa Na Etacie. Chcę Zbudować Źródło Dochodu Online i Stać Się Osobą Niezależną Finansowo...

Copyright 2017 MARCIN OKOŃSKI

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.