Poznaj Świat Internetu "Od Środka"
jak zarabiać pieniądze na godne życie inaczej niż 95% społeczeństwa...
odkryj jak zacząć zarabiać każde pieniądze na cyfrowych aktywach

Poznaj Świat Internetu Od Środka

 • 2009r - Wtedy powstała pierwsza kryptowaluta uznawana również jako cyfrowe aktywo. Nazwa tej kryptowaluty to BITCOIN
 • 2017r - Cena za 1 sztukę BITCOIN-a to ponad 7000$ gdzie w 2009r można było nabyć 1 sztukę za kilka centów...
 • Technologia Blockchain - Tą technologię pokazał BITCOIN i dzisiaj ta technologia jest rozwijana przez wiele różnych firm

LOKATY  VS  CYFROWE  AKTYWA

Technologią blockchain interesują się różne instytucje, rządy, banki itp. Mówi się ,że ta technologia będzie na miarę internetu

Na przestrzeni kilku lat możemy odnotować (zauważyć) potężne wzrosty na kryptowalutach, które są  oparte o konkretne projekty 

Na forum,facebook grupie i na ŻYWO  w Live-ach będziesz mógł zadawać pytania na temat kryptowalut i blockchain


O tym nie dowiesz się w TV:

To jest kwestia czasu aby społeczeństwo zaczęło korzystać z cyfrowych aktywów,cyfrowych monet (kryptowalut). Rosja,Chiny i kilka innych karajów już są po testach nad stworzeniem własnej cyfrowej waluty. Teraz powstaje pod cyfrowe waluty globalny nowy system płatności ,o którym możesz dowiedzieć się jako jedna z nielicznych osób na całym świecie. Ten system mobilnych płatności oparty na technologii blockchain z wykorzystaniem cyfrowej waluty będzie dostępny już w 2018r.

Wszędzie tam gdzie są terminale zbliżeniowych płatności akceptowane przez visa i mastercard będzie można płacić kryptowalutą o której jest mowa poniżej...

aby zrozumieć więcej proszę obejrzyj VIDEO poniżej

BITCOIN

Możesz pominąć tę sekcję jeśli już znasz temat bitcoina. Jeśli nie wiesz co to jest bitcoin ,zachęcam do tego aby poczytać na temat tej kryptowaluty. Bitcoin to pierwsza kryptowaluta która powstała w 2009r. Wszystko zaczęło się od tej kryptowaluty. To bitcoin zapoczątkował anonimowe przesyłanie wartości pieniądza bez pośredników, czyli banków ,procesorów płatniczych typu paypal, westerunion itp.

Bitcoin nie ma jednostki centralnej (nie ma właściciela,nikt nie wie kto jest twórcą BItcoin-a) . Bitcoin jest wydobywany przez potężne centralne kopalnie, które posiadają ogromną moc obliczeniową. Jeśli chodzi o rządy, różne instytucje, które chciałyby skonfiskować twoje Bitcoin-y, to nie mają takiej możliwości, nie mają kontroli nad Bitcoin. Każda moneta która jest w twoim posiadaniu, na twoim zdecentralizowanym portfelu jest tylko twoja.

Oznacza to ,że nikt nie zamrozi twoich środków,nie będzie mieć dostępu do twoich pieniędzy (bitcoinów) .

Brzmi ciekawie ? Jeśli tak to super ponieważ mam dla Ciebie więcej ciekawych informacji, o których nie usłyszysz w telewizji... Bitcoin jest super ,ale nie jest doskonały. Czasami na potwierdzenie transakcji czeka się 40 min , a czasami kilka godzin. To i tak znacznie krócej niż przesyłanie środków przez banki, które swoją drogą pobierają spore prowizje za to, aby przesłać pieniądz z jednego kraju do drugiego. W (BTC) bitcoin tego nie ma. Płaci się grosze za daną transakcje.


Bitcoin jest zaprojektowany z uwzględnieniem prywatności i bezpieczeństwa, wszystkie transakcje przechodzą anonimowo bez jakiejkolwiek wymiany personalnej. Wszystkie transakcje są weryfikowane poprzez sieć ludzi (kopalnie) np. Bitclubnetwork i inne, które wydobywają bitcoin-y i zatwierdzają transakcje na świecie.

KRYPTOWALUTY ALTERNATYWA NA NAJLEPSZĄ INWESTYCJE

Aktualna Cena  BITCOIN

$14769.50
High: $14895.96 Low: $14588.60
Powered by CoinDesk
Loading


Jakie Kryptowaluty Osiągnęły Sukces W Oparciu O Projekt

BTC 
Bitcoin wystartował w 2009r. Wtedy jeszcze nie miał wartości. W 2010r pojawiła się pierwsza cena (kilka centów za 1sztukę) wtedy jeszcze nikt nie wiedział, że bitcoin zapoczątkuje rewolucje w świecie finansów czy przesyłania wartości pieniądza bez udziału banków, serwisów, rządów, instytucji... Rok 2017 cena Bitcoina za 1 jedną sztukę waha się pomiędzy 6,000$ a nawet ponad 7 tysiąc dolarów.

ZEC:
kryptowaluta zcash wystartowała w 2016r i przebiła cenę BITCOINA! Ciężko było trafić aby nabyć zcash za 1$ - 5$. Cena ZCASH poszybowała mocno do góry i osiągnęła wartość ponad 4,000$ za sztukę WoW ! 4,000$ za jedną sztukę, a można było nabyć tą kryptowalutę za np. 1$ czy 5$. Kolejna okazja przeszła obok nosa ponieważ nie miałem czasu aby poczytać więcej o tej kryptowalucie i jej projekcie. Cena ustabilizowała się na poziomie około 100$ za sztukę na drugą połowę roku 2017.

ETH
Ethereum wystartował w 2015r. wtedy cena zaczynała się od prawie 1$ za sztukę. Rok 2017 cena za 1 sztukę przekroczyła 45 euro. Dlaczego? Ponieważ ethereum to nie jest zwykła kryptowaluta, to coś więcej. Ta krypto jest oparta o projekt. Za każdą kryptowalutą jeśli stoi jakiś projekt, to jest ogromny potencjał na wzrost ceny danej kryptowaluty. ETHEREUM W 2 lata od zera do ponad 300$ za sztukę. WoW ! Jeśli chodzi o kryptowalutę dascoin o której poczytasz więcj poniżej, to również ta krypto jest oparta o projekt i to globalny...

Podsumowując:
Średnio na przestrzeni 1-2 lat można zarobić na kryptowalutach bardzo dobre pieniądze. Jest to szansa na podreperowanie budżetu dla osób mniej zamożnych jak i dla Inwestorów. Nie wspominając o tych co mają problem z LOKOWANIE PIENIĘDZY ponieważ mają ich za dużo... Świetną alternatywą są kryptowaluty !

SZANSA: Osobiście przegapiłem swoją szansę na zakup po niskiej cenie kryptowaluty bitcoin, etherum, zcash i nie popełnie tego samego błędu kolejny raz ponieważ mam już inną wiedze na ten temat. Zachęcam również do edukacji ponieważ omija Ciebie w tym momencie spora szansa biznesowa...


ok, wstępnie o bitcoin i cyfrowych aktywach już coś się dowiedziałeś/aś
teraz czas na kolejną generację kryptowalut i technologii blockchain...

DASCOIN

Twórcy Projektu Dascoin


Kto Tworzy Ten Niesamowity Projekt

Michael Mathias ma ponad 23 lata doświadczenia w zakresie przedsiębiorczości i zarządzania, w tym w ciągu ostatnich 8 lat jako przedsiębiorca technologii cyfrowych. Był założycielem i dyrektorem generalnym Media-Mojo Media,a także założycielem i dyrektorem generalnym TREKA oraz firmy związanej z grami online-Change Gaming. Poprzednio spędził 10 lat jako strategiczny konsultant współpracujący z wieloma klientami biznesowymi, w tym prywatny bank JP Morgan Chase, a 5 lat jako kierownik marketingu w usługach finansowych z American Express i T. Rowe Price. Michael Mathias Jest absolwentem Princeton.
DasCoin to globalna waluta przeznaczona do zapewnienia optymalnej kombinacji bezpieczeństwa, wygody i użyteczności. DasCoin Limited z siedzibą w Hongkongu.

 


George Sarcevich jest doświadczonym międzynarodowym wykonawcą finansów i technologii, z doświadczeniem, które obejmuje 10 lat jako inwestor na Wall Street w Goldman Sachs, Bear Stearns i HSBC. Jest założycielem Eagle Ventures, funduszu venture capital,współzałożyciel Bastion Capital (doradztwo finansowego) w Belgradzie oraz współzałożyciela i dyrektora finansowego IX2 Networks. Geogre jest także doświadczonym doradcą ministrów finansów Serbii i Czarnogóry. Jest absolwentem Uniwersytetu w Princeton i mieszka w Belgradzie w Serbii.

WebWallet: buduje i zarządza innowacyjny system cyfrowego portfela. WebWallet Pte. Ltd. z siedzibą w Singapurze.


Terry O’Hearn to skuteczny przedsiębiorca z ponad 30-letnim doświadczeniem w zakresie finansów korporacyjnych, towarów, handlu detalicznego i technologii. Wcześniej był założycielem i dyrektorem generalnym grupy Outdoor Access Group, założycielem i dyrektorem generalnym iMOZI Canada Inc. (technologia), założycielem i prezesem DOLFIN Developments West Ltd. i Safari Corporation (technologia) oraz założycielem i dyrektorem generalnym firmy Taymad International Corp. Uczęszczał na Uniwersytet Sir Wilfrid Laurier i University of Calgary i jest rezydentem Vancouver w Kanadzie.

DasFinancial: AG jest firmą zajmującą się rozwojem technologii skupiającą się na tworzeniu rozwiązań fintech nowej generacji. Firma z siedzibą w Zug w Szwajcarii


John Pretto jest wybitnym, innowacyjnym i przedsiębiorczym technologiem z ponad 20-letnim doświadczeniem w dziedzinie zarządzania informacjami, marketingu i operacji. Był głównym programistą dla R66T (enterprise Wi-Fi) technologia bezprzewodowa, dyrektor ds. operacyjnych w ComF5 (poprzednio DigitalFX – platforma marketingu-reklamy) Współzałożyciel HelloNetwork oraz wiceprezes ds. Technologii SmartConnect. Jest absolwentem Uniwersytetu DeVry i mieszka w Las Vegas w Stanach Zjednoczonych.
—————
Director, CL Singapore


Blair Baker:
Ponad 30 lat doświadczenia w różnych branżach STEM (nauka, technologia, inżynieria, matematyka)
Ponad 15 lat doświadczenia na stanowiskach kierowniczych wielu firm
Jeden z założycieli najlepszej platformy forexowej na świecie
Niezależny konsultant ministrów finansów
Osoba odpowiedzialna za stworzenie giełdy publicznej DasCoin, opartej na technologii z Wall Street

Wszystkie osoby, które przyłączyły się do projektu DASCOIN pojawiają się na Eventach organizowanych przez Firme Netleaders. Poniżej możesz zobaczyć kto jeszcze przyłączył się do Projektu Dascoin i wyciągnij z tego wnioski czy ten projekt jest godny uwagi.

Zobacz Kto Jeszcze Dołączył Do Projektu Dascoin

Daniel Dąbek: Daniel to nasz rodak ;)

Na pokładzie firmy netleaders jeden z najwybitniejszych programistów w technologii blockchain. Daniel wcześniej współtworzył projekt  MaidSafe .Później stworzył swój własny projekt SAFEX, który jest bliski wypuszczenia pierwszej wersji beta.

Daniel projekt SAFEX zaczął jeszcze przed współpracą z DASCOIN. W netleaders odpowiada za sprawy techniczne i stworzył od podstaw blockchain dla  Dascoin.


James Elston: 

Specjalista do sp. marki,marketingu i komunikacji. Dzięki swojej karierze zdobył ponad 12 lat doświadczenia pracując w wilu agencjach w Londynie, w tym Saatchi & Saatchi, a ostatnio dla ST Luke’s . St lukes będzie tworzyć profesjonalny spot reklamowy dla Dascoin. Zachęcam do odwiedziń strony aby zobaczyć na co stać tą agencje reklamową.Takie firmy jak Mc Donald’s Tmobile, Samsung zostały wprowadzane na globalny rynek dzięki jego pracy. Został nagrodzony za swoją pracę zdobywając 3 prestiżowe nagrody strategiczne APG i 12 Lions na Cannes Lions Festival of Creativity. W 2016r znalzał się na 10 miejscu w rankingu największego  stratega marki na świecie


Augustine Ha Ton Vinh:

Dyrektor i członek zarządu Dascoin https://dascoin.com/about. Profesor Augustine to regionalny doradca Banku Światowego, założyciel dwóch kursów MBA i były doradca Białego Domu, prof. Vinh ma 30 lat doświadczenia zawodowego, technicznego i zarządzania w ponad 20 krajach Azji i Pacyfiku, Europy, i regiony Afryki Zachodniej. Jego doświadczenie obejmuje strategie rozwoju gospodarczego, restrukturyzację przedsiębiorstw i reformę przedsiębiorstw, partnerstwa publiczno-prywatne, finansowanie projektów i infrastruktury oraz prywatny udział w infrastrukturze. Ma rozległe doświadczenie w zakresie regulacji gier i rozwoju biznesu w Wietnamie, w tym loterii tradycyjnej i elektronicznej, biletów błyskawicznych, zakładów sportowych i kasyna.


Soon Hock Lim:

Lim jest technopreneurem i inwestorem z ponad 30-letnim doświadczeniem, najlepiej znanym z przekształcania przychodów Compaq Computer Asia Pacific z 30 milionów USD na 1 miliard USD w ciągu zaledwie siedmiu lat. Obecnie zasiada w zarządach kilku agencji rządowych, spółek publicznych i prywatnych. Jego doświadczenie w zakresie ładu korporacyjnego pozwoliło DasCoin stworzyć zróżnicowaną i kompleksową strukturę przywódczą. Jako dyrektor zarządu DasCoin https://dascoin.com/about nadzoruje tworzenie podkomitetów, aby zapewnić poziom zgodności zgodny z tymi, które są przestrzegane przez główne firmy globalne. Jest rezydentem Republiki Singapuru i uczęszczał na Uniwersytet Singapuru i National University of Singapore


Pavel Bains:

Wykorzystuje technologie blockchaain dla innych gałęzi w życiu codzienny i biznesie. pavel pracował dla takich firm jak Walt Disnay, microsoft, uella oraz jest współtwórcą 500 start Up_ów. Zatrudnia 350 doświadczonych programistów. Jego firma https://bluzelle.com otrzymała nagrodę pioniera technologii przez światowe forum ekonomiczne world-economic-forum . Dzisiaj współpracuje z dascoin.

 


Carta Worldwide:

Brian jest odpowiedzialny za aplikacje daspay, którą zapłacisz na całym świecie zbliżeniowo w środowisku Visa i MasterCard. Aplikacja obsługuje technologię NFC. Firma https://cartaworldwide.com/our-story/ Tworzyła systemy płatności dla wielu znanych marek takich jak np. Visa,Mastercars, Paypal, Samsung, UBER i wiele więcej.

 

 


 

Abraham Sofer:

Osoba, która zajmuje się aspektem prawnym w firmie NetLeaders. 30-letnie doświadczenie w obsłudze prawnej firm. W tym momencie Abraham Softer staje przed zadaniem dopasowania regulacji prawnych w firmie NetLeaders.To właśnie dla nas Abraham dostosowywał będzie regulacje prawne. Do tego firma netleaders nawiązała współpracę z z polską kancelarią prawną Morawski & Partnerzy http://www.morawski.eu

 Aleksandar Matanovic:

Dyrektor techniczny projektu. Jest to jedna z kilkunastu osób na świecie, która posiada certyfikat magistra w dziedzinie  kryptowalut. Nie ma jeszcze profesorów i doktorów (ta branża jest bardzo młoda) ale Aleksandar może być pierwszą lub jedną osobą z kilku ,która zdobędzie tytuł profesora lub doktora.

 

 

 

 


Anna Hejka dołącza do rady dyrektorów Dascoin. https://dascoin.com/about .Założycielka i partner zarządzający VC, fundusze seed i PE, seryjny przedsiębiorca i członek zarządu firm w USA i Polsce, Anna Hejka została wyróżniona tytułem Światowego Lidera Przyszłości przez Światowe Forum Ekonomiczne w Davos. Anioła biznesu, jest doświadczonym analitykiem finansowym (Barcelona), Investment (NY, Warszawa) i Corporate Banker (Madryt). Doświadczona mentorka, prelegentka i prelegentka Doradca Prezydenta RP, Ministerstwo Gospodarki, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Polski Bank Rozwoju, Bank Światowy i Komisja Europejska ds. Innowacji. Strategiczna myślicielka z rygorystyczną dbałością o wykonanie. Anna ma szerokie doświadczenie w branży, prowadząc działalność w różnych kulturach i cyklach gospodarczych.


Były globalny wiceprezes Volvo CE. Dr Eberhard Wedekind, jest ekspertem w dziedzinie inwestycji i private equity. Przez sześć lat w Azji był jednocześnie prezesem Volvo CE Azja i dyrektorem zarządzającym Volvo East Azja w Volvo Group. Opierając się na swoim doświadczeniu w pracy dla dużych firm publicznych w Niemczech, Francji, Włoszech, Belgii i Wielkiej Brytanii, dr Wedekind zapewnia globalną perspektywę i kulturowe zrozumienie, aby wspierać i kierować operacją waluty. Jego celem jest stworzenie światowej klasy modelu zarządzania DasCoin, wzmacniającego zaufanie, przejrzystość i zgodność w ramach ekosystemu DasNet. Jest stałym rezydentem Singapuru i uczęszczał na Uniwersytet w Bonn w Niemczech. Otrzymał tytuł doktora w administracji biznesowej na Uniwersytecie w Bonn i MIT. Osiągnął przychody 10 bilionów dolarów dla firmy Volvo EVP. Eberhard został członkiem zarządu Dascoin https://dascoin.com/about. Będzie budował markę naszej firmy.


 

Pascal Van Knijff:

Pascal ma ponad 2 dekady doświadczenia w IT i (Digital) marketingu w różnych dziedzinach (Big Data, Software & Technology, Usługi finansowe, (Zrób to sam) Towary konsumpcyjne, Zdrowie i uroda, Rozrywka, Media transmisyjne, Moda, Handel detaliczny i nie dla zysku). Założyciel https://www.buzzeteer.com . Pomagał przy marketingu firmie Apple.

 


Jovan Petrovic:

Jovan jest odpowiedzialny za rozwój masternode i sieci DasNet w projekcie dascoin. Będzie wdrażał różne aplikacje i VPN. Pracował dla takiej firmy Jak AVAST. Można zobaczyć również z nim video na Youtube https://www.youtube.com/watch?v=ucGK2keGZYs . Dyrektor zarządzający Privax Serbia Privax Limited. Menadżer ds.  Wsparcia Technicznego Netco Solution. Administrator Systemu Web developer & Projektant. Specjalista ds. Wsparcia technicznego AQNS hosting.

 

 

Aplikacja Daspay

DASCOIN KRYPTOWALUTA XXI WIEKU
kup za kilka centów dzisiaj i sprzedaj za EURO…


Dzięki aplikacji daspay możemy dokonywać płatności mobilnych ( zbliżeniowo ) jest to ta sama technologia którą używa applepay czy np. samsungpay .Płatności mobilne są bardzo popularne w USA (Stanach Zjednoczonych). W USA jest to normalne i częściej używane niż gotówka…

Dzięki Aplikacji Daspay nasza kryptowaluta dascoin będzie automatycznie zamieniana  na złotówki,euro,funty itp. W miejscu w którym będziemy dokonywać płatności (dla właściciela sklepu,sieciówki itp) wszędzie tam gdzie są dostępne terminale płatności Visa Mastercard nie będzie miało to znaczenia…

Właściciel sklepu w którym będziemy płacić dzięki aplikacji mobilnej Daspay nie będzie wiedział,nie będzie nawet świadomy tego,że płacimy naszą kryptowalutą dascoin, a do jego kasy wpłynie dokładnie ta sama waluta w której sprzedaje swój towar. Dascoin będzie automatycznie przewalutowany na daną walutę (lokalną walutę) …

Wyobraź sobie, że lecisz na wakacje do USA, UK, lub np. do CHIN. Wszędzie obowiązuje inna waluta. Wystarczy, że będziesz mieć DASCOIN, aplikacje daspay w swoim smartfonie i płacisz na całym świecie jedną walutą. Jeśli będzie taka potrzeba, aby mieć gotówkę z jakiegoś powodu, to dzięki karcie debetowej połączonej z twoim portfelem elektronicznym możesz ją wypłacić w każdym kraju w każdym bankomacie, który obsługuje karty Visa i Mastercard. Z bankomatu otrzymasz lokalną walutę po aktualnym kursie w czasie rzeczywistym. WoW ! Czy to jest niesamowite ? Jedna waluta która rozwiązuje mnóstwo problemów…

Technicznie cała transakcja ma trwać max.6 sekund czyli bardzo szybko. Tzw. token będzie wysyłany do naszego portfela (webwallet) na którym znajdują się nasze dascoin-y i cała procedura sprawdzania czy mamy dostępne dascoin-y na koncie czy nie, ma trwać max 6 sekund. Oczywiście na techniczne pytania związane z tą procedurą znajdziesz odpowiedź gdy Aplikacja Daspay wejdzie w życie co ma nastąpić już w 2018r. (prawdopodobnie już w drugim kwartale)

Kto Tworzy Aplikacje Daspay
https://cartaworldwide.com

Aplikacja Daspay

Nie ma na dzień dzisiejszy (listopad 2017) takiej kryptowaluty, którą można płacić zbliżeniowo wszędzie tam gdzie jest terminal płatności Visa Mastercard. Dlatego Dascoin ma niesamowity potencjał...

FAKT: Firma Netleaders  nie musi wprowadzać nowych terminali płatności ponieważ to już jest gotowe przez Visa Mastercard. Firma netleaders skorzysta na tym podobnie jak znane marki ApplePay,SamsungPay itp…

Napisałem że firma netleaders ma duży potencjał jeśli chodzi o sukces na rynku kryptowalut jak również płatności mobilnych. Pozwól ,że tak na szybko tylko wspomnę o bitcoin abyś drogi czytelniku miał świadomość tego w jakim miejscu dzisiaj jest Dascoin… Kurs BTC można sprawdzić na coinmarketcap.com

Grudzień 2016r. cena jednego BTC wyniosła nawet 900$ gdzie w 2010r. można było kupić 1 BTC za kilka centów. Piszę o tym ponieważ dascoin ma właśnie taki potencjał. Dzisiaj 1 Dascoin można nabyć za kilka centów. To niesamowita okazja dla każdego.

Dzisiaj możesz podejść do projektu DASCOIN tak jak ja i miliony innych osób kilka lat temu do projektu BITCOIN myśląc, że BTC to nieudany pomysł „inwestycja” co dzisiaj jest faktem potwierdzającym, że ja i miliony innych ludzi pomyliliśmy się. Osobiście uważam, że DASCOIN jest szansą biznesową i ja osobiście chcę to wykorzystać. Jak ty do tego podejdziesz tego nie wiem, ale jedno jest pewne. Jeśli ty drogi czytelniku nie kupiłeś Ethereum, Bitcoin za kilka centów, to zaprzepaściłeś szansę na dodatkowe pieniądze do twojego portfela bez większego wysiłku i dużego ryzyka. Pisząc „dużego ryzyka” mam na myśli inwestycje na poziomie np. 100-500 euro. (dla mnie osobiście 100-500 euro to nie jest duże ryzyko). Ty musisz sam oszacować na ile pozwala twój portfel finansowy. Pamiętaj o tym ,że nie należy wydawać pieniędzy których byś żałował lub miał przeznaczyć na inny ważny dla Ciebie cel !!!

Wracając do wątku. Ja osobiście nie wykorzystałem szansy którą miałem z BTC Bitcoinem. Nie wykorzystałem również szansy z Ethereum, które kosztowało kilka dolarów $ w 2016r, a pod koniec 2017r jego wartość osiągnęła już ponad 300$. Dlatego osobiście podjąłem taką, a nie inną decyzje i świadomie zakupiłem licencje netleaders na wydobycie kryptowaluty dascoin. Nie stać mnie na to, aby kolejny raz podobna szansa przeszła obok mnie.

WAŻNE: drogi czytelniku to co czytasz nie powinno być dla Ciebie żadną sugestią lub jakąkolwiek formą doradztwa finansowego. Ja osobiście taką decyzję podjąłem i nie powinieneś sugerować się moją opinią. Na moim blogu przekazuje informacje na temat firmy, technologii, tego co firma zamierza i patrząc na potencjał jaki jest w technologii firmy netleaders sam świadomie zakupiłem licencje na wydobycie kryptowaluty dascoin.


Żyjemy w świecie cyfrowym .Tablety, smartfony, laptopy, samochody które parkują same itp. Świat już się nie cofnie i albo dostosujemy się do trendów albo będziemy z tyłu. Dubaj jest świetnym przykładem jeśli chodzi o rozwój i technologie… W miejscu gdzie nie było nic ponad 20 lat temu ( tylko piasek ) dzisiaj w tym samym miejscu mamy nowoczesne BOGATE miasto. Tesla, Google, Amazon, Apple, Facebook, te i wiele innych firm to spółki nowych technologii. Też w nie nie zainwestowałem poniewaz nie miałem edukacji w tym temacie. Dzisiaj wiem, że na nowych technologiach da się zbudować drugie źródło dochodu!

Świat zmierza w kierunku smartfonów i to już jest fakt. Różne aplikacje strony www. Giełdy ,banki itp. dostosowują się do technologii jaka jest na dzień dzisiejszy w smartfonach ponieważ zwyczajnie wykonujemy więcej czynności przez smartfon, niż tradycyjnie udając się do urzędu, banku na zakupy itp…

Ciekawostką jest również to, że BANKI i duże firmy zaczynają akceptować kryptowaluty.

dobrym przykładem będzie kryptowaluta ZCASH ,która została zaakceptowana przez firmę APPLE co może wpłynąć na znaczny wzrost ceny tej kryptowaluty. Chcę abyś miał świadomość tego drogi internauto, czytelniku, że kryptowaluty zrewolucjonizują rynek pieniądza i to się dzieje już teraz czy chcesz w to uwierzyć czy nie… Jeśli dascoin będzie akceptowany w terminalach płatności Visa i Mastercard, to jaka będzie wartość 1 Dascoin-a ? Czas Pokaże. Do tego dochodzi Sieć DasNet, blockchain jako serwis, różne aplikacje, mikrofinanse w Afryce i wiele więcej…

JAK WYKORZYSTAĆ DZISIEJSZY TREND KRYPTOWALUT?

To proste. Nabyć dla własnego użytku kryptowalutę która ma popyt i podaż. Najlepje gdy jej wartość jest niska (kilka dolarów lub poniżej 1 dolara). Taką za którą stoi społeczeństwo, innowacja, technologia i gotowa infrastruktura ponieważ kryptowaluty, które nie mają w sobie czegoś na czym może zyskać ich wartość są bezużyteczne i wymierają śmiercią naturalną. Powstają jak grzyby po deszczu tylko problem w tym, że jest to sztuczna pompa w większości przypadków. Dlaczego? Ponieważ większość kryptowalut jest tworzona przez programistów których jedynym celem jest stworzyć zamieszanie na giełdzie, wystawić taką kryptowalutę i sprzedać jak największą ilość, a co za tym idzie ? Cena szybko spada, nie ma ludzi którzy ponownie kupią tą kryptowalute i najzwyczajniej na świecie taka kryptowaluta traci swoją wartość którą uzyskała na początku (spada do zera) .

Inteligentne Kontrakty

Projekt Dascoin:

Projekt dascoin to również inteligentne kontrakty dzięki którym np. wybiła się kryptowaluta ethereum. Inteligentne kontrakty to innowacyjne oprogramowanie, które pozwala na zawarcie umowy między kupującym a sprzedającym bez pośredników. Czyli urzędników, radców prawnych itp… Największy atut inteligentnych kontraktów to zaufanie. Jeśli się nie znamy i chcemy ze sobą zrobić biznes, a w dodatku ty mieszkasz 10,000 km ode mnie, to dzięki inteligentnym kontraktom możemy zabezpieczyć nasze transakcje. Jeśli ktoś z nas nie dotrzyma umowy do wyznaczonej daty i godziny, to traci na tej transakcji. Trzeba się zagłębić aby to zrozumieć.

Wszystko dzieje się automatycznie. Krótko mówiąc umowa jest zaszyta w kodzie komputerowym.

INTELIGENTNE KONTRAKTY (tzw. smart contract):
Inteligentne kontrakty mają niemalże nieograniczone zastosowanie. Inteligentny kontrakt możemy zastosować niemalże do każdej umowy. Wysyłanie, odbieranie kontenerów, zastosowanie w zakładach bukmacherskich, wynajem samochodów ( leasing ) itd.itp. A to wszystko bez pośredników ,NOTARIUSZY, sterty papierów i czasu oczekiwania na zatwierdzenie danej umowy ponieważ jak wiemy urzędnicy na wszystko mają czas…!

Inteligentne kontrakty inaczej mówiąc smart contract, to coś nowego w świecie umów prawnych bowiem mamy czasy,w których możemy zaszyć umowę w kodzie komputerowym na najwyższym poziomie bezpieczeństwa w XXI wieku…

Smart Kontrakt polega na tym,że umowa rozwiązuje się automatycznie bez żadnych dodatkowych papierków czy spotkań z prawnikami w razie nie dotrzymania słowa z jednej ze stron. Smart Kontrakty to również oszczędność pieniędzy,które musimy wydać na odpowiednich urzędników prawa ,notariuszy itp. Oszczędzamy również czas ponieważ nie trzeba czekać na papier,pieczątkę od osoby uprawnionej do tego aby zaakceptować daną umowę…

Smart Contract może być zastosowany w wielu dziedzinach. Pożyczki P2P ,(przykład ESTONIA i DUBAJ )zakłady bukmacherskie,prawa autorskie,opieka zdrowotna,nieruchomości I WIELE WIELE więcej…

Smart Kontrakt to przede wszystkim idea przeniesienia klasycznej umowy prawnej do świata cyfrowego.Jest to możliwe dzięki nowoczesnej technologii BLOCKCHAIN. Warto tutaj wspomnieć o bezpieczeństwie, że jest ono na najwyższym poziomie. Zachęcam do tego aby poczytać na własną rękę inne artykuły na temat technologii Blockchain i bezpieczeństwa…

Smart Kontrakty zapoczątkowała kryptowaluta Ethereum. Ethereum wystartowało w 2015 roku. Dzięki smart kontraktom Ethereum zyskało wartość ponad 10$ za jedną sztukę. W czerwcu 2016r. cena sięgnęła nawet 19$ http://coinmarketcap.com/currencies/ethereum/#charts 

Dascoin w swoim portfolio posiada również smart kontrakty. Smart kontrakty wspomogły wywindować cenę do góry każdemu projektowi, który w swoim portfolio posiada smart kontrakt. Przykład Ethereum opiera się tylko na smart kontrakcie natomiast jeśli chodzi o DASCOIN ,a dokładnie o firmę netleaders, to tutaj mamy znacznie więcej atutów dzięki którym cena DASCOINA może windować stopniowo w górę…

 • Dascoin ma gotową infrastrukturę
 • Własna giełda handlu wymiany walut szybsza o 15% niż konkurencyjne ( w 2018r.)
 • Aplikacja DasPay do płatności mobilnych (w 2018r) cartaworldwide.com
 • Jest hybrydą czyli połączenie kryptowaluty zdecentralizowanej z centralizowaną
 • Atrakcyjny plan wynagrodzeń dla swoich partnerów biznesowych
 • Atrakcyjny plan kariery
 • Wprowadzenie Dascoin na zewnętrzne giełdy wymiany walut (globalny rynek)
 • Karty Debetowe
 • Szybszy blockchain niż ten który posiada bitcoin (blok co 10min)
  – Ethereum (blok co kilkanascie sekund)
  – Dascoin (blok co 6sekund)
 • Dascoin jest wydobywany w najnowszej technologi (minting)
 • Licencja KYC (know-your-client)
 • Tworząca się społeczność,która rośnie w sile każdego dnia
 • Program lojalnościowy dla sklepów sieciówek (rabaty cenowe,promocje)
 • Na pokładzie firmy jest  Blair Baker Facet z doświadczeniem współzałożyciel www.fxcm.com
 • Smart kontrakty
 • Do firmy przyłączają się światowej klasy osobowości

Plus znacznie więcej ponieważ firma zapewniła na evencie w Dubaju, że na tym się nie skończy.Nie chce ujawniać wszystkich szczegółów co jeszcze będą wdrażać, co mają w planach na następny rok ze względu na konkurencje. Firma Netleaders chce być pierwszą firmą na rynku,która zapoczątkuje rewolucje na rynku kryptowalut i płatności mobilnych…


Jeśli chcesz wykorzystać szanse biznesową jaką daje nam dzisiaj firma NetLeaders zapraszam do rejestracji.Skontaktuje się z Tobą i pomogę w tym biznesie.Dzisiaj oprócz tego że nabędziesz kryptowalutę DASCOIN w przedsprzedaży za kilka centów, dodatkowo możesz zarabiać pieniądze z systemu binarnego który jest niesamowity.

 

Blockchain Afryka 
blockchain dascoin-a będzie wykorzystywany w Afryce do mikrofinansów
administracji i pewnie wielu innych dziedzinach

Rozwiń I Zobacz Zdjęcie Blockchain


Innowacją jest to ,że będziemy mogli płacić naszą kryptowalutą dascoin wszędzie tam gdzie akceptowane są Visa Mastercard. Na evencie w ZURICH 31 marca 2017r oficjalnie został uruchomiony blockchain kryptowaluty dascoin. Może nic ci to nie mówi aktualnie. W skrócie każda prawdziwa kryptowaluta posiada swój blockchain. Projekty na dużą skalę inwestują pieniądze w technologie blockchain. Jeśli chodzi o blockchain dascoin-a, to nie zdziwiłbym się gdyby w przyszłości banki zaczęły z niego korzystać ponieważ jest to rozbudowana i zaawansowana technologia ,która może być zastosowana w różnych aspektach,dziedzinach naszego życia. Koszt stworzenia własnego blockchain, to potężne pieniądze więc istnieje gotowe rozwiązanie dla korporacji , różnych instytucji których na dzień dzisiejszy nie stać na własny blockchain. Będą wykorzystywać te, którę są już dostępne na rynku. Więcej o DASCOIN-BLOCKCHAIN dowiesz się w naszym panelu szkoleń. Poniżej zamieszczam zdjęcie z możliwościami jakie posiada blockchain dascoin-a

DASCOIN:

Dascoin ma ogromny potencjał ponieważ chodzi tutaj o płatności mobilne na całym świecie. Pomysłodawcy projektu dascoin w przeciwieństwie do Bitcoin-a nie muszą od podstaw tworzyć, budować infrastruktury ponieważ to już jest gotowe. Mowa tutaj o Visa i Mastercard. Technologia w której stworzona została aplikacja do płatności mobilnych, to ta sama technologia w której jest stworzona aplikacja znanych marek takich jak googlepay, samsungpay, applepay. Czytaj więcej poniżej. Kliknij w przycisk i rozwiń więcej.

ZAREJESTRUJ SIĘ ZA DARMO JUŻ DZISIAJ


Jeśli chcesz , to możesz dodatkowo wykupić sobie ADVOCATE, który upoważnia Ciebie do zarabiania z 3 dodatkowych bonusów. Dzięki ADVOCATE możesz stworzyć sobie dodatkowe źródło dochodu. Od naszej grupy marketingowej otrzymasz wsparcie, strone internetową i dodatkowe szkolenia na temat marketingu. Gdzie znaleźć odpowiednią grupe docelową. Osoby, które szukają własnie takich możliwości zarobkowych jakie daje nam firma netleaders. Otrzymasz informacje na temat płatnych reklam jeśli dysponujesz wolnymi środkami każdego miesiąca (np. 200,500zł czy więcej). Jeśli nie chcesz rozmawiać ze znajomymi , to mamy dla Ciebie darmowe i płatne rozwiązanie ;) Więcej informacji w szkole marketera do której otrzymasz dostęp dzięki osobie która pokazała ci projekt dascoin.


KTO SKORZYSTA Z TEJ SZANSY BIZNESOWEJ?

 • Ci, którzy szukają niezawodnego dochodu
 • Ci, którzy chcą żyć na ich warunkach
 • Ci, którzy chcą rzucić swój dzień pracy
 • Ci, którzy chcą spędzać więcej czasu na robienie tego co kochają
 • Ci, którzy chcą poznać nowych ludzi i otaczać się takimi z pozytywną energią
 • Ci, którzy potrzebują pilnie gotówki 
 • Osoby chcące pracować moądrzej, a nie ciężej

Copyright Marcin Okoński- All Right Reserved  Regulamin Strony

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.