Poznaj Świat Internetu "Od Środka"
jak zarabiać pieniądze na godne życie inaczej niż 95% społeczeństwa...
odkryj podczas tego darmowego szkolenia jakie możliwości dają cyfrowe aktywa

Robert Kiyosaki video 1/3

GRATULACJE !
Główny materiał video odblokuje się poniżej po 5min.
Obejrzyj najpierw video #1 Roberta

EPIZODY

VIDEO #1 Opublikowane
Poznaj Świat Kryptowalut.Kto Inwestuje Pieniądze W Infrastrukturę itd.itp.

VIDEO #1/2  
Jakie Kryptowaluty Oparte O Projekt Odniosły Sukces.Odkryj Potencjał

VIDEO #3  Nieopublikowane
Którą Kryptowalutę Ja Wybrałem Opartą O Projekt Na Skale Światową !

Wprowadzenie Do Świata Kryptowalut

kliknij koło zębate i wybierz HD

CENA BTC

$4109.52
High: $4160.06 Low: $4106.85
Powered by CoinDesk
Loading

Linki do stron:
Polska Giełda Kryptowalut
Kopalnia BITCOIN (bitclubnetwork)
BTC FAQ

Ministerstwo Cyfryzacji (https://mc.gov.pl/)
Coindesc.com  (nowości ze świata kryptowalut)
Dodruk Pieniądza NBP (google)
Coinmap.org (bitcoin akceptowany na świecie)
Bitcoin.pl (nowości z btc i kryptowalut)
Bankomaty BTC (https://coinatmradar.com/)
Loty w Kosmos (http://bitcoin.pl)
Bank W Tokyo Stworzył Własną Walutę Cyfrową | Drugi Artykuł | Trzeci Artykuł 
https://news.bitcoin.com/four-banks-create-new-digital-currency/
https://www.coindesk.com/8-banking-giants-bitcoin-blockchain/

CoinDesk first learned that Citi had told the UK government to consider creating its own digital currency through a Freedom of Information Request (FOI).

Ken Moore, head of Citi Innovation Labs, later told International Business Times that the bank – the world's eight largest – had been exploring distributed ledger technology for the last few years. Moore also revealed that the bank had built three blockchains and was testing its own cryptocurrency – Citicoin – across them. A sponsor of Consensus, CoinDesk's first conference, Citi will be revealing additional information about its plans with regards to blockchain tech and digital currencies at the event in New York in September.

Mogę wymieniać i wymieniać, ale kto to wszystko będzie czytać..? Jedno jest pewne. Tej technologii nie da się zatrzymać i kto się teraz tym zainteresuje może zarabiać bardzo dobre pieniądze dzięki firmom ,które rozwijają technologie blockchain,tworzą systemy płatnicze dla cyfrowych walut itp.

Zapoznaj się z tymi linkami na własną rękę. Chyba że video ,w którym udostępniłem te informacje jest wystarczające dla Ciebie,to nie musisz. Natomisat Jeśli nie wiesz nic o BTC ,dodruku pieniądzach itp. To zachęcam do linków które podałem.

Świat zmierza w kierunku cyfryzacji. W ostatnim video zaprezentuje Ci globalny nowy system płatności porównywalny do Visa & Mastercard z wyjątkiem takim ,że jest oparty na technologii blockchain z wykorzystaniem kryptowaluty... Potężny projekt!

Bitcoin jest przykładem kryptowaluty której nie można "dodrukować" nie można jej emisji wznowić w każdej chwili gdyż jego algorytm został napisany tak ,że ostatecznie zostanie wydobytych 21 mln sztuk i ani jednej więcej.Raz zapisana rzecz w blockchain nie może być zmieniona.

Są też tworzone kryptowaluty które mają wbudowany mechanizm inflacji .

Przykład podam w następnym VIDEO ;)

Są też kryptowaluty, które mają np. 4 miejsca po przecinku (bitcoin jest podzielny do 8 miejsc po przecinku). Jak widać w świecie kryptowalut są różne mechanizmy zastosowane. Im bardziej się zagłębiasz tym bardziej staje się to wszystko skomplikowane ;) 

Najprościej mówiąc. Wygrywają kryptowaluty oparte o różne projekty. Kryptowaluty z przyszłąścią,innowacyjnością,własnym blockchain,smart kontraktami i dobrymi deweloperami... Kryptowaluty których blockchain ma nieograniczone możliwości,może być wykorzystywany w różnych aspektach naszego życia. Na to trzeba zwracać uwagę. Wspomnę jeszcze o tym później...

Copyright © 2017. Marcin Okoński. All Rights Reserved.

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.