BitClub Network-q


BitClub powstał z jednego powodu…

By pomóc przeciętnej osobie z dowolnego miejsca na świecie zarabiać w Bitcoin!

Jesteśmy w doskonałej sytuacji umożliwiającej zarabianie na rozrastającym się rynku walut cyfrowych, i jako członek BitClub będziesz w stanie korzystać z naszej ekspertyzy i wyjątkowego modelu biznesowego by naprawdę zarabiać na wydobywaniu Bitcoin i innych krypto-walut .

ZARABIAJ PASYWNIE…

Z BitClub naszym głównym celem jest pomaganie Ci w poznawaniu rynku krypto-walut i zapewnianie możliwości brania udziału w nim, tak byś zyskiwał krótko- i długoterminowo. Jednym z najprostszych sposobów zarabiania jest przez pasywny dochód z naszych puli kopalni.

Jak to działa… Możesz kupić udziały w 3 różnych pulach kopalni i zarobki z każdej puli będą wypłacane na podstawie tego w jakiej puli bierzesz udział. Jednorazowo płacisz 500, 1000 lub 2000 USD by otrzymać 1 udział zysków z puli kopalni.

Po zakupie będziesz otrzymywał część zarobków z kopalni przez 1000 dni (prawie 3 lata). Procent ze wszystkich Bitcoin zarobionych w procesie wydobywania będzie wykorzystywany do zakupu nowego sprzętu i zarządzania rozbudową operacji wydobywczych.

* By zarabiać na pulach kopalni nie potrzeba sponsoringu

BITCLUB PULE KOPALNI

Pula kopalni #1 — Każdy udział kosztuje 500 USD, co będzie wykorzystane na zakup nowego sprzętu i opłatę kosztów związanych z eksploatacją. Każdego dnia wszystkie Bitcoiny zarobione z tej kopalni będą rozdzielane między wszystkich członków w puli i wypłacane codziennie. Każdy udział zarabia 50% zysku,a pozostałe 50% jest wykorzystywane do zakupu dodatkowych udziałów.

Pula kopalni #2 — Każdy udział kosztuje 1000 USD,i tak jak w puli #1 całkowita ilość zarobionych Bitcoin będzie rozdzielona między członków puli i wypłacana. Każdy udział zarabia 60% zysku, a pozostałe 40% jest wykorzystywane do zakupu dodatkowych udziałów.

Pula kopalni #3 — Każdy udział kosztuje 2000 USD całkowita ilość zarobionych Bitcoin będzie rozdzielona między członków puli i wypłacana. Każdy udział zarabia 70% zysku, a pozostałe 30% jest wykorzystywane do zakupu dodatkowych udziałów.

Przykład: Korzystasz z kopalni #1, jeśli całkowita ilość Bitcoin wydobyta = 1 BTC i jest 100 udziałów, każdy z nich zarobi 0,01 BTC. Z tego 50% zostanie wypłacone jako zysk na udział (0,005 BTC), a 50% (0,005 BTC) będzie wykorzystane na zakup dodatkowych udziałów.

Więc jeśli 1 Bitcoin = 500 USD, a Ty masz jeden udział, zarobisz 5 USD (.01 BTC) z czego 2,50 jest Ci wypłacane, a 2,50 jest używane do zakupu dodatkowych udziałów w Twoim imieniu. W tym przypadku zakupisz dodatkowe 0,005 udziałów za 2,50, będziesz więc mieć w sumie 1,005 udziału i z takiej ilości udziałów będziesz zarabiać od jutra.

WAŻNE: Każdy pełen udział jest ważny przez 1000 dni. Powód ustalenia takiego okresu jest to, że stały wzrost w obliczeniach i potrzebnej mocy przeliczeniowej sprawia, że coraz trudniej jest wydobywać kolejne bitcoiny (czy tez inną krypto-walutę). W związku z tym wyliczyliśmy, że na podstawie tego jak dzisiaj działa rynek to,1000-dniowe okno jest najlepszym okresem.

TERAZ JEST NAJLEPSZY CZAS…

Dzisiaj niemal każdy ma dostęp do internetu i korzysta z niego codziennie. W pierwszych kilku latach internetu wszyscy o nim wiedzieli, ale większość osób miała wątpliwości przed przyłączeniem się dopóki nie stał się popularny i ogólnodostępny. Dokładnie taką samą sytuację mamy w tej chwili z Bitcoin… wyobraź sobie – gdybyś w tamtych czasach wiedział o internecie to co wiesz teraz, mógłbyś zarobić miliony jeśli zacząłbyś działać.

Bitcoin istnieje od 2009 roku i nie zniknie!

Nie jest jednak jeszcze tak popularny i to właśnie nazywamy WIELKĄ możliwością! Nie strać szansy na zarabianie w krypto walucie tylko dlatego że ktoś inny już tak robi… Równie dobrze możesz to być Ty!